JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

O firmie

Właścicielem firmy jest Tomasz Góral trener UEFA B, Mistrz Europy Amatorów do 23 lat UEFA Region's Cup. Były piłkarz, a obecnie trener i działacz sportowy. Całe życie związany ze sportem i tak też dobrał swoją ekipę, by dołożyć jak najwięcej serducha do każdego zamówienia ;)


Jesteśmy firmą która w dotychczasowej działalności zawsze związana była ze sportem, tak jest też nadal. Prowadzenie sklepu sportowego jest dla nas bardzo ważne, choćby ze względu na szacunek dla wszystkich którzy sport uprawiają. Każde zamówienie jest dla nas naprawdę ważne i robimy wszystko by jak najszybciej bawiło i cieszyło konsumenta. Obecnie obsługujemy lokalne kluby sportowe w sprzęt sportowy, obuwie piłkarskie, trenażery i wszystko czego kluby potrzebują. Dużą część naszej pracy stanowią indywidualne zamówienia składane przez piłkarzy, które realizujemy błyskawicznie. 99 % naszych przesyłek są na drugi dzień roboczy u Zamawiającego (pod warunkiem, że zamawiający zamówi do godziny 14.00). Cały czas się rozwijamy, bo wiemy że nasza wiedza to Twoje zadowolenie z zamówienia.
Masz jakieś sugestię uwagi? Napisz sklep@isportowy.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.             ---->Polityka prywatności .